Prihláste sa na 11. Memoriál L. Kotána, Košice, 13. – 20. augusta

Vážení šachoví priatelia,

radi by sme Vás pozvali na ďalšie významné podujatie, ktoré organizujeme v Košiciach o necelé 2 týždne KOŠICE SIM-SIM OPEN – 11. ročník Memoriálu L. Kotána.

Ide o 8-dňový 9-kolový turnaj hraný klasickým ligovým tempom (2x 90 minút na 40 ťahov + 30 minút do konca partie + 30 s/ťah) so zápočtom na FIDE rating. Kolá sa hrajú v pracovných dňoch v neskorých poobedných hodinách od 17:00, čo je možné zladiť s ďalším programom.

Turnaj začína v piatok 13. augusta neskoro poobede a končí krátko poobede v piatok 20. augusta.

Pestré spoločné sprievodné aktivity

Radi by sme tak oživili tradíciu významného podujatia Memoriálu L. Kotána. K tomu by sme chceli prispieť nielen zaujímavými sprievodnými aktivitami, kde budeme účastníkom deň za dňom predstavovať možnosti pestrého vyžitia v Košiciach (spoločný táborák s gitarou v unikátnom podniku, ktorý sa nachádza priamo v lese; výlet k vode; či spoločnú návštevu najväčšej zoo v Európe a pod.), ale aj mimoriadne atraktívnym cenovým fondom.

Cenový fond 5.000 € pre 30 ocenených

Cenový fond vo výške až 5.000 € s cenou 350 € za 10. miesto a cenách v ratingových kategóriách 1. miesto 300 €, 2. miesto 150 € a 3. miesto 100 € spolu pre 30 ocenených. Jeho vyplatenie garantujeme za každých okolností skúseným organizačným tímom, ktorý má za sebou 4 úspešné ročníky MSR v šachu amatérov s dlhodobo najvyššími cenovými fondmi na Slovensku – neviazanými na početnosť hráčov v turnaji.

Memoriál Ladislava Kotána 2021 SVK – propozície

 

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *