Nedeľa, 27.3.2022, Mladosť ZA “C” – ŠK Bziny “A” 5 : 3

Keďže v nedeľu som dohrával ako posledný, pričom ostatné partie som moc nesledoval a naši dvorní prispievatelia Miro a Kubo nehrali, tak budem stručný. Opäť ako v sobotu sme hrali iba siedmi. Vzhľadom na priepastné rozdiely vo výkonnosti a aj vzhľadom nato, že sme hneď z výkopu prehrávali 0:1, sme uhrali celkom prijateľný výsledok 3:5. Čo však nato, keď v kolonke sa opäť zapísala nula. Nedarilo sa Jurajovi Baričákovi, Peťovi Kučeríkovi a Šigimu. Jano Péter a Ambo remizovali a naplno bodovali Roman Hrnčiar a Vlado Salva. Škoda, že nebola obsadená 8-ma šachovnica, lebo tam bol napísaný prijateľný súper a mohlo sa tam niečo uhrať. V našej situácii by bol pre nás bod zlatý a rovnal by sa malému zázraku.

Ilustračný obrázok

Šigi svoju famóznu sériu ukončil už v sobotu, ale aj po tomto dvojkole pokračuje ďalšia impozantná séria. Ambovi ide karta a dúfam tento príspevok ju nepokazí tak, ako to bolo v Tónovom prípade?. Tak poďme nato: IV.liga: 3/3, III.liga: 3,5/4, II.liga: 6/8!!! Teda 15 partií v rade bez prehry s impozantným skóre: 12,5/15!!!  Amboooo. Ideeeeš.

V II.lige nás koncom apríla čaká posledné dvojkolo. Vyzerá to tak, že k záchrane budeme potrebovať získať 3 body. Pokiaľ sa dobre namixuje zostava, nemuselo by to byť celkom nereálne. Ak by sa to aj podarilo, je otázne, či to nebude v tejto súťaži labutia pieseň. V zostave v akej to ťaháme túto sezónu sa asi nemá zmysel, na budúcu vôbec prihlasovať. Podľa slov kapitána Romana Hrnčiara a manažéra Juraja Baričáka však urobíme v poslednom dvojkole pre záchranu všetko a potom uvidíme.

Vladimír Salva

Ambo nám poslal víťaznú partiu zo soboty, tak sa pozrime ako hrá naša hviezda.

Komentáre

Comments 1

  • Ináč viete v čom spočíva tajomstvo Ambovho úspechu? Tie kešu oriešky čo pred každou partiou vyžiera ???

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *