Zhodnotenie 3. ligy skupiny C1 ročník 2016/2017 -Romanom Hrnčiarom, vedúcim mužstva

Pred sezónou som myslel, že táto sezóna bude úspešnejšia ako vlanajšia, ale už prvé  kolá ukázali, že aj túto sezónu sa budeme musieť zachraňovať. Žiaľ, to nevyšlo. V 6. kole nám nevyšiel zápas s posledným L. Hrádkom , v rozhodujúcom  predposlednom kole ligy sme nedokázali poraziť súperov z Bytče a remíza s Rajeckými Teplicami v poslednom kole už dala len bodku za neúspešnou sezónou.

Zaujímavosťou tejto sezóny je, že keď sme nastúpili na zápas v zostave: Hrnčiar, Šingliar, Haluška, Pecho , Baričák , Brnušák Tomáš, Homolka, Brnušák Andrej,  tak sme neprehrali ani jeden zápas a z dosiahnutých   9 bodov sme v tejto zostave získali 8 bodov. V tejto zostave sme porazili Ružomberok, Žilinu C  a remizovali sme s víťazom ligy Ondrášovou a Rajeckými Teplicami.

A kde sme mohli zachrániť ligu?

 Na záchranu v lige nám chýbajú 4 body. Na dosiahnutie týchto  bodov stačilo neprehrať dve partie. V zápase s Neslušov, ktorý sme remizovali 4 : 4,  som zle reagoval na súperovu obeť figúry a partiu som tým prehral. A asi v našom najlepšom zápase v sezóne s  víťazom ligy Ondrášovou za stavu 3,5 : 1,5 sa nám nepodarilo získať viac ako jednu remízu čím zápas skončil 4 : 4. Pričom partie Peťa Halušku a Antona Šingliara volali po celom bode.

Ani zápasy s Liptovským Hradkom a Bytčou sme nemuseli prehrať. Takže keď to zhrniem , tak ako sme skončili na vypadávajúcom 11 mieste tak sme mohli skončiť v strede výsledkovej tabulky.

Komentáre

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *