Nechybí Vám tady něco?

Možno podobne ako Vy, aj ja občas zablúdim na stránky Vlčnova, alebo stránky Roba Cveka. S radosťou, alebo skôr so škodoradosťou som si prečítal nasledujúci článok uverejnený na Vlčnovskom webe. A hľa. Naši českí priatelia majú rovnaké problémy ako my. Ja by som to ešte doplnil a budem tvrdý: Štvalo ma, že náš klub nemá stránku. Myslím, že bola tu na ňu aj požiadavka. Kúpil som doménu, naučil som sa WordPress aby sme mali kde zdielať naše názory, komentáre, príspevky, partie, pocity… Aby sa trochu obohatil náš šachový život, lebo myslím, že šachy nie sú len o sedení za šachovnicou či jednotkami a nulami v tabuľke… Stránku však ťahá pár ľudí. Komentár z minulého kola 3.ligy nie je. Z posledného dvojkola z 2.ligy asi tiež nebude. Nikomu nechýba? Nikto by si neprečítal ako stretnutie prebiehalo? Väčšina z Vás tu nedá komentár o príspevku ani nehovorím. To nemáte čas? Alebo stránku vôbec nenavštívite? Alebo si myslíte, že keď máte vysoké ELO bude sa Vám tu niekto stále prosiť? Robíme to z lásky, zadarmo a stojí nás to kopec času a energie. Chvíľu to ešte môžeme robiť, ale ak neuvidíme, že je o to záujem, tak myslím, že ja, Ďuri Baričák, alebo Miro Révaj bez toho existovať budeme. Vyjadríte sa? Bude tu nejaký komentár? (Vladimír Salva – administrátor.)

 Nechybí Vám tady něco?

 Nechybí Vám tady článek o zápase Vlčnov B – Kroměříž D ? Nechybí Vám tady i článek ze zápasu Vlčnov D…kde oba dva zápasy se hrály ve stejný den? Není to škoda, když na tento web chodí spoustu lidí a třeba ti lidé hrají tyto soutěže a chtějí si přečíct o tom, jak se hraje jejich soutěž a nebo jak hrají jejich kamarádi a ono to tady není? A bude…? A proč….? 

Ale když nikdo nenapíše článek, když nikdo nepošle informace ze zápasu a když každý čeká, že to budu psát za ně, tak se potom opravdu stane jak dnes, že ten článek tady nebude a psát jej nebudu…..

Zápas hraje 8 lidí a nikdo se nepostará o to, aby jsme si všichni mohli přečíst o tom, jak zápas dopadl, jak se hrál, jaké byly pocity a proč zápas dopadl jak dopadl…

Není to škoda vůči obci Vlčnov, který nás podporuje? Není to nefér vůči TJ Vlčnov? Je to v pořádku vůči fanouškům či hráčům z Vlčnova i z jiných oddílů, kteří by si tady mohli přečíst jak to vlastně bylo? 

Nebudu tady psát o tom co bylo, ale omluvím se každému, kdo čekal že se něco o zápase či zápasech dozví….možná to některé lidi probudí a dovede k zamyšlení, že toto je opravdu náš oddíl a naše zápasy a náš web a není to jen o pár lidech…….

Omlouvám se fanouškům, omlouvám se TJ a obci Vlčnov že se toto stalo a uvidíme co bude dál…

Petr

Komentáre

Comments 8

  • Vďaka Jakub. Už len, že si tu dal príspevok je super. To znamená, že práca nie je zbytočná. Je tam už aj článok z 3.ligy od Romana z 3.ligy navyše s komentovanou partiou. Nemôžu tam komentárom prispieť a dať svoje pocity aj ostatní, čo hrali? Už len z úcty kvôli Romanovi…. Úplne stačí krátky komentár.

  • Osobne sa kľudne rád pridám a budem aj komentovať prehráte zápasy 🙂 . Ale na tých, ktoré tu chýbajú som nebol tak som sa nemohol ponúknuť. A zase na druhú stranu si myslím, že by bola škoda to nechať, keď už je to rozbehnuté a vcelku funkčné. Takže do budúcna kľudne počítajte aj so mnou.

  • Roman, nenarážal som na Teba. Veď si dostal aj mikinu za rozvoj stránky….🙂. Je mi jasné, že po dvoch buchtách sa píše ťažko. Ale nemôže to napísať niekto iný? Najlepšie sa píše tomu, čo skončil partiu ako prvý. Má najväčší prehľad o partiách. Alebo nech napíše niekto, kto partiu vyhral. My sa v 4.lige vždy vieme dohodnúť a ešte nikdy kolo bez komentára nebolo.

  • Vždy keď budem prítomný na zápase, nemám problém napísať report. Ale chcelo by to aj oživenie od iných, pohľad niekoho iného nato, ako sa zápas vyvíjal a podobne 🙂 O prehratých partiách sa vždy píše najhoršie, ale aj o nich treba napísať 🙂

  • O prehratych partiach a pokazenych zapasoch sa zle pise.

  • no budme ako na facebooku a rozbehne sa diskusia?……:) bola by sranda, ale k pointe Vladovho príspevku…..Česť a pochvala patrí Vladovi, že sa o náš web stará, upravuje, pridáva príspevky a je pravda, že mi mu to absolútne neuľahčujeme ( však Vladi, ja ti vždy pošlem partiu kadejako, len nie v PGN ako potrebuješ….ale neviem, to…..sorry…….:) ), a je taktiež pravdou, že každý z náš šachistov vie písať, teda minimálne do partiára tie naše hieroglify d4, d5 atď……..:) a pár riadkov veľa nestojí. Či ano?……myslím si, že nie. Akýkoľvek postreh, idea, príbeh, je tu vždy vítaný, a hlavne ako rečú konšpirátori, zostane po nás digitálna stopa……..:) 🙂 🙂 Vlado, neboj sa, ja a Mirec Revajko prispievať budeme, s radosťou, a znásilníme pod hrozbou aj ostatných……..:) Akurát musíme nájsť nejakú tú správnu konšteláció………:)

  • Ďakujeme pán Kučera

  • Ja (Vit Kucera) pravidelne navstevujem Vasu stranku a tesim sa ze si mozem nieco nove precitat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *